Právě je pon 19. lis 2018 6:09:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 111 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Servisy a služby
PříspěvekNapsal: čtv 10. kvě 2018 20:32:38 

Ahoj zajímalo by mě kde bych našel nějakého machra přes opely mam Vectru c 3.0 cdti se 135kw. Problem je v tom ze mi prestal fungovat tempomat zapalovac, nelze aktivovat sport rezim a nesviti mi taky podsviceni palubky u spinace na svetla. Na palubce se na me porad smeji kontrolky tlumicu to chapu jelikoz mam uz neoriginal na predku. Dale se mi jeste rozsvitil servis, protiskluz a pak prestal fungovat ten tempomat a svitit ta cast palubky. Občas to naskocilo a pak zase prestalo. Diag psal ze krouzek pod volantem a kdyz jsem s tim byl i v Opelu Rychnov tak mi rekli ze krouzek ne ale pojistky jsou KO pritom vsechny OK a baba prej hodte to ze skaly. Byl bych rad kdyby se na to fakt kouknul nekdo kdo tomu rozumi prijedu snad uz i kamkoliv hlavne at je v pohode

PříspěvekNapsal: pát 11. kvě 2018 8:32:29 

zkus to v sekci pro Vectru C

PříspěvekNapsal: pát 11. kvě 2018 15:11:12 

Sunman píše:
Venco prestaň panikáriť. Prečo prosím ťa ešte ani nemáš auto a už sa vypytuješ aké máš očakávať poruchy.
Tak keď si taký pesimista mal si sa zaujímať pred objednávkou auta.

Jednoducho povedané, žiadne poruchy netreba očakávať. Detské choroby na tomto aute sa zdá už sú preč, cukátko už tiež odstránili. Tak si to uži v novom aute a neblázni. Máš tiež záruku keď sa nejaká závada náhodou objaví - je to len technika tak občas sa niečo môže vyvrbiť. Mne spadla hadica na saní turba po 30km jazdy tak som to zaviezol večer nazad do servisu, ráno zavolal že na dvore stojí auto čo mi včera predali nech to dajú dokopy. A za hodinku to bolo OK.

Pri preberaní hlavne pozri či je tam všetko čo si si objednal
Doma v prvom rade skontroluj hladinu oleja aby si o mesiac keď bude olej chýbať vedel či ho nedoliali správne alebo ho auto zožralo. Dtto hladinu v nádobke na brzdovú kvapalinu a chladiacu kvapalinu.

Prvých 1500km jazdi 2000÷3500 ot/m neopováž sa jazdiť na spotrebu, často preraďuj a nepoužívaj tempomat. Aj na diaľnici pridávaj a uberaj, nejazdi rovnakým tempom.
Po 1500km to začni vypalovať a pred vypnutím motora vždy počkaj pár sekúnd aby si turbo oddýchlo.

A olej vymeň normálne tak ako ti to ukáže palubný počítač.

Děkuji za odpověď tak samozřejmě než jsem kupoval auto tak jsem si zjišťoval co a jak ale je pravda že je to docela novinka pořád tak jenom ať vím jestli tam jsou nějaké častější poruchy vím že ty nové auta už nebudou takové držáky jako ty starší ;) Taky mi kámoš říkal ať si zjistím tu výbavu jestli je opravdu ta kterou jsem si objednal a teda pokuď to s těmi otáčkami je to lepší to takhle rozhýbat a nedusit to v nižších otáčkách tak to zkusím ;)

PříspěvekNapsal: pát 11. kvě 2018 15:24:46 

no novinka uz snad ani ne.
mam tu 3ks
1x HB 1.4 150k full vybava, 50tkm od 09/17
2x ST 1.6cdti 136k dynamic, 80tkm od 03/17
vsechny s led a AT.
uplne bez problemu krome toho ze ted kluci tvrdi ze J-cko bylo auto, tohle je papirovy cert

PříspěvekNapsal: stř 27. čer 2018 15:26:07 

chlapi, viete mi odporucit nejaky dobry servis v bratislave? Nie ze by tu tych autorizovanych bolo nejak extra vela ale ak mate nejake skusenosti tak sa pls podelte...ja mam VIP program v MaH, bol som u nich na Panonskej na garancke + som im nechaval nieco spravit v ramci zaruky ale nebol som spokojny, tak by som vyskusal niekoho ineho. Dik

PříspěvekNapsal: stř 27. čer 2018 15:32:42 

Ze vraj Teo Racing je dobry:
http://www.opelclub.sk/partners/show/1-Teoracing.html

Trochu na zasmiatie:
https://youtu.be/UyVRpjq5-sc?t=44

PříspěvekNapsal: stř 27. čer 2018 16:22:46 

dik za tip, hodnotenia maju dobre ale toto je autorizovany servis?...podla popisu je to skor taka garazova firmicka :D nie ze by mi to vadilo ale nechcem aby mi padla zaruka, resp. chcem nejake veci reklamovat v ramci 2-rocnej zaruky, cize bez platenia.

PříspěvekNapsal: úte 14. srp 2018 6:57:51 

Ahoj, jezdí nekdo na garancky/servis na Českých Budějovic ke Královi ? Historicky z doby Gčka na ně hodně lidí nadávalo a jezdilo se do Písku. Máte s nima někdo zkušenosti z poslední doby? Díky

PříspěvekNapsal: úte 14. srp 2018 10:14:25 

Jezdím. Zatím standard. Určitě lepší, než Renault :-)

PříspěvekNapsal: čtv 18. říj 2018 10:39:59 
Moderátor

Mate nekdo zkusenost v Praze, kde nechat vymenit olej + filtry, kdyz mam vlastni material? Idealne na pockani? :D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 111 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]