Právě je úte 18. pro 2018 18:17:42

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 06. lis 2018 14:58:20 

No, s klasickými světly jsem byl nespokojen, mezi námi, žádná sláva, například do zatáček nevidím. Ale jak vidím ty stesky nad světly z "prémiové třídy", jak mlčím. Cítím s vámi, další chmura kromě LSPI. Už někdo měnil světla po záruce?

PříspěvekNapsal: úte 06. lis 2018 15:06:35 

Až to přijde po záruce, tak to chce mít dobré havarijko...

ex Astra H 1,7 CDTI
Astra K 1,4T 92kW, Innovation

PříspěvekNapsal: stř 07. lis 2018 7:38:52 

Havarijko? Jedině, že bych si to vždy rozbil kladivem a svedl na vandala... protože pojištění na ND není, pokud vím.

PříspěvekNapsal: sob 10. lis 2018 21:22:16 

Tak pani update za mna ... nejaku dobu sa uz natahujem so servisom ohladne dodania dokladov ku zarucnej oprave.
V dokladoch, ktore mi zaslali mi uvadzaju ze pri prvej zavade poruchy nastavenia svetiel (obe hlasky) bola vymenena" RJ SVETLA".
Po zopakovani zavady mi v servise ustne povedali, ze idu menit cely svetlomet, ale na dodanom doklade je napisane "RJ SVETLA NIZKY PAPRSEK"

cca mesiac to fungovalo, avsak teraz sa mi zavada objavila opat ...

cize od septembra to idem riesit uz 3. krat ... som zvedavy ako s tym dopadnem, dam vediet.

Inak mam podozrenie, ci nemoze zavada suviset s manualnym zapnutim svetiel v hmle, lebo ak sa nemylim, tak cca podobny scenar som mal aj v septembri, teraz ked sa mi zavada objavila opat, tak som v dany den prepinal manualne, lebo bola hmla a nechcel som byt zozadu neosvetleny ...

Nema niekto, komu sa porucha objavila postreh, ze by prepinal svetla manualne ?

PříspěvekNapsal: pon 12. lis 2018 7:47:33 

Jak to myslíš manuálně?
Jedu na automatiku a vjedu do mlhy - prostě zapnu mlhovky - když z ní vyjedu, vypnu mlhovky a automaticky naskočí automatika....hrozná věta. Jediné, co mě vytáčí, že mi to po chvíli hlásí že nevidí značky a nefunguje protikolizní systém.
Co mě zaráží, že tato hláška se mi vždy rozsvěcí v přesně daných místech - výjezd v vesnice většinou.

Jediné co jsem teď vypozoroval, že když je dlouhá silnice a mezi mnou a protijedoucím vozidlem je jiné světlo, na které astra nereaguje, (bílé světlo u závor, nebo osvětlený přechod "uprostřed pole" tak se ji nechce zhasínat.

PříspěvekNapsal: pon 12. lis 2018 13:05:49 

Joska píše:
Jak to myslíš manuálně?
Jedu na automatiku a vjedu do mlhy - prostě zapnu mlhovky - když z ní vyjedu, vypnu mlhovky a automaticky naskočí automatika....hrozná věta. Jediné, co mě vytáčí, že mi to po chvíli hlásí že nevidí značky a nefunguje protikolizní systém.
Co mě zaráží, že tato hláška se mi vždy rozsvěcí v přesně daných místech - výjezd v vesnice většinou.

Jediné co jsem teď vypozoroval, že když je dlouhá silnice a mezi mnou a protijedoucím vozidlem je jiné světlo, na které astra nereaguje, (bílé světlo u závor, nebo osvětlený přechod "uprostřed pole" tak se ji nechce zhasínat.

Manualnym prepnutim som myslel z denneho svietenia na standardne(aby dvietil zadok) nie zapnutie automatiky matrixov( tu v meste nepouzivam)

PříspěvekNapsal: pon 12. lis 2018 22:18:31 

i tak to dělám docela často na přejezdu a bez problému.

PříspěvekNapsal: sob 17. lis 2018 10:17:10 

Tak včera som bol konečne v servise, BSAuto Brno. Na aute je nutné vymeniť celé svetlo. Nemohli mi to urobiť na počkanie, pretože kvôli tejto vade vznikla inovovaná verzia svetla a je potrebné počkať na dodanie (cca mesiac). Prejavovalo sa to u viacerých aút a pri výmene nemajú použivať svetlá, ktoré majú skladom, ale majú počkať na svetlá nové. Funkčnosť svetiel by to nemalo ovplyvňovať, akurát to hádže chybu a asi ani moc nevedia prečo to tu chýbu hlási.

PříspěvekNapsal: pon 26. lis 2018 11:14:21 

djdominoSVK píše:
Tak včera som bol konečne v servise, BSAuto Brno. Na aute je nutné vymeniť celé svetlo. Nemohli mi to urobiť na počkanie, pretože kvôli tejto vade vznikla inovovaná verzia svetla a je potrebné počkať na dodanie (cca mesiac). Prejavovalo sa to u viacerých aút a pri výmene nemajú použivať svetlá, ktoré majú skladom, ale majú počkať na svetlá nové. Funkčnosť svetiel by to nemalo ovplyvňovať, akurát to hádže chybu a asi ani moc nevedia prečo to tu chýbu hlási.

Ahoj, ja som bol dnes opat v servise(zavada sa mi stale objavuje po oprave, naposledy v sobotu - opat po nastartovani so spinacom svetiel v polohe stretavaciek).

Info zo servisu mam, ze opel pripravuje aj novu verziu svetlometu a zaroven ze maju sw update, ktory momentalne testuju ... tak cakam, uvidime

PříspěvekNapsal: pon 26. lis 2018 11:17:00 

To já zatím stále čekám na světlo. Příští týden to bude měsíc a zatím pořád nejsou schopni říct žádný termín kdy to bude...

ex Astra H 1,7 CDTI
Astra K 1,4T 92kW, Innovation

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]