Právě je 20 črc 2018, 16:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 588 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 36, 37, 38, 39, 40
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 10 dub 2018, 11:47 
*

midii píše:
Zdravím všechny a prosím o radu. Když řadím nahoru, tzn. třeba z 3 na 4, otáčky dlouho visí nahoře než pomalu začnou padat, když to vytočím a řadím nahoru, je to velmi nepříjemné, vlastně sešlápnu spojku a než zařadím, tak motor furt řve. Já jsem to tu už dříve četl, že to je asi normální a je to tak nastavené z továrny. Nemůžu to znova najít. Chci se zeptat, jestli to někdo nezkoušel odstranit třeba novým softwarem, nebo jinak, opravdu mně to hodně vadí,špatně se mi tak jezdí. Ptám se nejprve zde, protože s tím chci jít do hyundaie, jestli s tím jde něco udělat, ale nechci se nechat opít rohlíkem. Děkuji moc za rady.

Neboj časom si zvykneš :D

Je keď som prechádzal na Tucsona z GolfIII tak som nadával teda hrozne. Potom to postupne prestalo (zvykol som si). Ked mu nakladáš tak treba postupne pustiť skorej plyn a počkať až motor vyjde zo záberu a až potom radiť.

No ale keď si chcel žihadlo nemal si si kupovať takéto auto. Aj keď v tomto režime je zase auto svižné ale neviem čo ti na to povie spojka.

PříspěvekNapsal: 11 dub 2018, 06:13 

datam píše:
midii píše:
Zdravím všechny a prosím o radu. Když řadím nahoru, tzn. třeba z 3 na 4, otáčky dlouho visí nahoře než pomalu začnou padat, když to vytočím a řadím nahoru, je to velmi nepříjemné, vlastně sešlápnu spojku a než zařadím, tak motor furt řve. Já jsem to tu už dříve četl, že to je asi normální a je to tak nastavené z továrny. Nemůžu to znova najít. Chci se zeptat, jestli to někdo nezkoušel odstranit třeba novým softwarem, nebo jinak, opravdu mně to hodně vadí,špatně se mi tak jezdí. Ptám se nejprve zde, protože s tím chci jít do hyundaie, jestli s tím jde něco udělat, ale nechci se nechat opít rohlíkem. Děkuji moc za rady.

Neboj časom si zvykneš :D

Je keď som prechádzal na Tucsona z GolfIII tak som nadával teda hrozne. Potom to postupne prestalo (zvykol som si). Ked mu nakladáš tak treba postupne pustiť skorej plyn a počkať až motor vyjde zo záberu a až potom radiť.

No ale keď si chcel žihadlo nemal si si kupovať takéto auto. Aj keď v tomto režime je zase auto svižné ale neviem čo ti na to povie spojka.

Zihadlo jsem urcite nechtel, v tomto ohledu jsem spokojeny, ale obcas hlavne tu dvojku potrebuju roztahnout, viď . No mam ho uz asi 3/4 roku, ale nezvykl jsem si na to. Ale, jestli s tim nepujde nic udelat, urcite to prekousnu, za ty penize clovek lecos prekousne, a jsem s nim jinak velmi spokojeny. Kdyz si vezmu, kolik stoji podobna auta jinych zancek tak určitě neni o čem. A proč takové auto? Potřeboval jsem auto do lesa, osobák a trošku dodávku v jednom, o bezpečnosti nemluvě.

PříspěvekNapsal: 14 črc 2018, 12:37 
*

Pánové, scáním EGR ventil na H Tucson 2.0 crdi rok 2008. Pouze originál a nový, má někdo? Díky za info a cenu

Audi A4 2.5 tdi V6 2001
Bylo
Chrysler Concorede 2.7 V6 2000
Audi A6 2.5 tdi V6 2000
Opel Omega 3.0 MV6 2001
Ford Mondeo 2.5 V6 2001
Mitsubishi Galant 1.8 16V 1996

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 588 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 36, 37, 38, 39, 40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]