Právě je 19 lis 2018, 18:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 črc 2008, 13:54 
Začátečník

..teraz ma napadla dalsia alternativa. V servise sice bola Multina na diagnostike, ale pravdepodobne nic nezistili - nie preto ze by autu nic nebolo (ved stale svieti EOBD) ale preto ze ONI nemaju na svojom diagnostickom zariadeni potrebny software (!!!), v mojom aute je teda taky EPROM s firmwarom, s ktorym si ich software na diagnostike nerozumie.... a teda ma poslali domov aj s autom a povedali ze musia zohnat novy software ???? a JA som sa spatne domnieval ze mne do auta. Cele je to moja spekulacia, ale ak je toto tak...? :evil:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 črc 2008, 15:56 
Znalec

BINGO - teď jsi uhodil hřebíčak na hlavičku. Je to pravděpodobné. Zkus navštívit jiný Fiat servis, v Bratislavě jsou 3 tedy 4 (jeden tam má dvě pobočky)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 črc 2008, 17:31 
Začátečník

nieje co riesit auto je v zaruke musia to spravít pokial si to kupoval nove mozes sa vzhrozit vratenim pokial si nezasahoval do elektriky musia to spravit

Předmět příspěvku: ja som mal podobny problem
PříspěvekNapsal: 12 črc 2008, 15:05 
Začátečník

v servise nezistili nic, nakoniec to zle fungujuca zatka na nadrzi.....bol v nej pri batankovani do plna podtlak

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 črc 2008, 00:32 
Začátečník

Tiez som sa minuly rok stretol vo fiatservise v Bratislave s diagnostickym zariadenim, ktore bezalo pod Windows 95, malo prasknuty display a vlastne vobec nefungovalo, lebo bolo velmi teplo. Takze oni to este neupgrejdli?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 črc 2008, 10:12 
Začátečník

...no VRATILI sme sa z dovolenky a musim povedat ze su este DOBRE FIATservisy aj v BA, lebo ako som pisal na zaciatku, ze som nevedel najst tu spravnu "garaz" s fungujucou diagnostikou, tak 3hodiny pred odchodom na dovolenku som prisiel do takej kde VSETKO fungovalo ako sa ma.... aj touto cestou by som chcel vyjadrit vdaku (zobrali ma mimo poradia = okamzite =) a vybavili ma za 30minut, spravna diagnostika to vsetko vyriesila asi 5minutovymi vysokymi obratkami (pocul som znacny hukot motora z garaze) a prehriatim filtra vo vyfuku (nieco take...). Poucili ma ako sa vyhnut tejto "zavade" - musim auto sem-tam prebehnut pri vysokych obratkach.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 črc 2008, 11:28 
Znalec

a vyčistit tak filtr pevných částic, no vidíš, to mě nenapadlo :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 črc 2008, 16:11 
Začátečník

Prosim Ta, porad, ktory je to servis.

Předmět příspěvku: softver
PříspěvekNapsal: 21 črc 2008, 16:56 
Začátečník

ten filter sa cisti sam po urcitych km ked sa netrafi ten spravny cas pocas jazdy rosvieti sa kontrolka eobd musi sa ten ciklus spravit cez examiner ono to zacne vstrekovat naftu do vyfuku a vycisti to 5min zalezitost len musi sa najst ochota servisu kto jazdi vo vecich otackach nema stym problem

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]