Právě je 22 úno 2018, 04:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 úno 2008, 14:02 
Znalec

rozvícená kontrolka vstřiku oznamuje jiný, tedy menší či větší plnící tlak než na který je vstřikovač nastavený, tedy buď je vstřikovač v háji, nebo jsi natankoval nekvalitní naftu, buďto je v ní nějaký bordel, nebo voda. Ve většině případů stačí nalít do nádrže kvalitní aditivum a po pár ujetých km kontrolka zhasne a každopádně tankovat kvalitní naftu, pokud nic z toho nepomuže, připrav se na nový vstřikovač.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 úno 2008, 14:42 
Zkušenej Fiaťák

Mě to zlobívalo taky. Přestalo to poté, co jsem místo nafty začal tankovat Shell V Pover Diesel.

Předmět příspěvku: Zkusim aditivum
PříspěvekNapsal: 26 úno 2008, 23:45 
Začátečník

No jelikoz mam pres trictvrte nadrze, tak musim zkusit nejake aditivum. poradite jake? Zatim to sviti jenom obcas, a vzdy tak po 5 az 10 km jizdy, ale kdyz se rozsviti, tak uz nezhasne, az do noveho startu. Bral jsem tady u nas od Totalu naftu, tak nevim ze by byla vazne spatna? Diky kluci, Martin

Předmět příspěvku: Aditivum
PříspěvekNapsal: 27 úno 2008, 12:58 
Začátečník

tak jsem jel na Shellku, koupil jsem aditivum Shell, nalil jsem totam, a je to jeste horsi, uz se rozveci skoro hned jak se rozjedu, ale auto jede uplne normalne, nekouri, tahne, tak vubec nevim...

Předmět příspěvku: Re: Aditivum
PříspěvekNapsal: 27 úno 2008, 17:26 
Zkušenej Fiaťák

mt3 píše:
tak jsem jel na Shellku, koupil jsem aditivum Shell, nalil jsem totam, a je to jeste horsi, uz se rozveci skoro hned jak se rozjedu, ale auto jede uplne normalne, nekouri, tahne, tak vubec nevim...

Bude to chvilku trvat. Musí se ti ten systém pročistit. Někomu to trvá třeba dvě plné nádrže. Taky by možná stálo za to vyměnit palivovej filtr. Schválně - kdys ho naposled měnil? No a pokud nic nezabere, tak bude asi něco fakt se vstřikama...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]